Showing posts with label autoportret. Show all posts
Showing posts with label autoportret. Show all posts

Wednesday, 20 July 2016

Strzeż się!

Znajomi korespondenci z Kraju Ojczystego donoszą, że trzeba ustawiać sobie takie rzeczy w profilu na portalu randkowym. Może to i dobrze.



Monday, 29 June 2015

Ten awatar pogodzi wszystkich Polaków

Nie lubię wycierania sobie gęby flagą narodową celem przykrycia własnego buractwa. Nopenopenope.

Saturday, 27 September 2014

Heloł!

Mam na imię Gosia i jestem uzależniona od głupawki. Lubię dawać wyraz tejże, używając GIMPa i obrazków ukradzionych z internetu. Jeżeli nie widzisz w tym nic śmiesznego, to nie szkodzi. Tłuki bez poczucia humoru też jakoś żyją :)

A oto i ja:


Tak, wiem, że jestem niestaranna i ty pewnie zrobił(a)byś to lepiej. Zgadnij co: mam to w dupie.