Znajomi korespondenci z Kraju Ojczystego donoszą, że trzeba ustawiać sobie takie rzeczy w profilu na portalu randkowym. Może to i dobrze.
Showing posts with label autoportret. Show all posts
Showing posts with label autoportret. Show all posts
Wednesday, 20 July 2016
Monday, 29 June 2015
Saturday, 27 September 2014
Heloł!
Mam na imię Gosia i jestem uzależniona od głupawki. Lubię dawać wyraz tejże, używając GIMPa i obrazków ukradzionych z internetu. Jeżeli nie widzisz w tym nic śmiesznego, to nie szkodzi. Tłuki bez poczucia humoru też jakoś żyją :)
A oto i ja:
Tak, wiem, że jestem niestaranna i ty pewnie zrobił(a)byś to lepiej. Zgadnij co: mam to w dupie.
A oto i ja:
Tak, wiem, że jestem niestaranna i ty pewnie zrobił(a)byś to lepiej. Zgadnij co: mam to w dupie.
Subscribe to:
Posts (Atom)


